Spotkanie z Anną Podsiadło – promocja książki „Mister Perfect”

03.06.2024 - 09:56, aktualizacja 03.06.2024 - 09:58
Redakcja: nk

Zagłębiowska Mediateka zaprasza serdecznie na spotkanie z Anną Podsiadło, promujące jej najnowszą książkę Mister Perfect. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca o godz. 18.00 w Kawiarni Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu. Spotkanie poprowadzi Klaudia Pluta. Na spotkaniu będzie można zakupić egzemplarz powieści. Wstęp wolny.

Anna Podsiadło – pochodzi z Sosnowca. Jest Zagłębianką, choć godać po śląsku również potrafi. Uwielbia słuchać muzyki, szczególnie na koncertach. Nie potrafi pracować w ciszy. Inspiracje do swoich książek czerpie z obserwacji otoczenia. Uważa, że życie pisze najlepsze scenariusze… i książki. Prywatnie żona, mama 7-letniej Klary, miłośniczka fitnessu i dobrego jedzenia. Ze wszystkich słodyczy najbardziej lubi jeść… burgery.

Publikacje:
  • książeczki dla dzieci z serii Iga i zaczarowany miś (2022),
  • Cztery pory kobiet (2023),
  • Mister Perfect (2024).

Wszystkie osoby zainteresowane otrzymywaniem regularnych informacji o ofercie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu mogą zapisać się do newslettera za pośrednictwem strony www.biblioteka.sosnowiec.pl i śledzić Zagłębiowską Mediatekę w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Instagram, Twitter, TikTok).