Świąteczne spotkanie dla studentek i studentów z zagranicy studiujących w Metropolii GZM

14.12.2023 - 10:52 aktualizacja 14.12.2023 - 10:52
Redakcja: nk
osoby siedzące dookoła stołu z laptopami i tabletami

Welcome to Metropolia GZM/Katowice!

Cześć!

Dobrze się składa, że jesteście z nami! Cieszymy się, że wybraliście Metropolię GZM i Katowice i przyjechaliście do nas na studia!

Próbowaliście już polskich świątecznych pierogów i barszczu czerwonego? Tak?

To może macie ochotę, aby poznać więcej: smaków, zapachów, widoków i możliwości, które oferuje Metropolia GZM?

Zapraszamy Was na spotkanie studentek i studentów zagranicznych do Kato Science Corner x Metrolab GZM. Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie i być dla Was przewodnikiem po naszej Metropolii!

Zapraszamy: 18.12.2023  | godz. 17:00–19:00 | Kato Science Corner x Metrolab GZM (ul. Młyńska 2)

Tu na Ciebie czekamy: Metrolab GZM

Program spotkania:

1. Welcome to: zaznacz na mapie, skąd przyjachałeś(-aś).
  2. To MY: kim jesteśmy i jaka jest Metropolia Katowice (prezentacja).
  3. On boarding: mamy dla Was przewodnik z najlepszymi miejscami w Metropolii (prezentacja).
  4. Przerwa: na pierogi i barszcz (degustacja).
  5. Razem: zaplanujmy następne wspólne spotkania (warsztat kreatywny).

Będziecie z nami? Dajcie znać: Link do formularza rejestracyjnego

Metrolab GZM to:

Miejsce i fizyczna przestrzeń

Możesz: przyjść, usiąść, pomyśleć (poczytać, posłuchać, zobaczyć, nauczyć się), spotkać się, porozmawiać, zrobić burzę mózgów, proponować, wymyślać, inicjować, inspirować, dzielić się.

Lokalizacja

Jest: otwarta, dostępna, przytulna, swobodna, nieformalna, wspólna, blisko: ulicy, ludzi, miasta, metropolii.

Sposób pracy

Możesz: spotykać się, integrować, sieciować, rozmawiać, słuchać, odpowiadać, dyskutować, wymieniać się ideami i pomysłami, uczyć się, korzystać z wiedzy ekspertów i bardziej doświadczonych partnerów, weryfikować – dostosowywać, poprawiać swoje pomysły, zastanawiać się, szukać.

Styl współpracy

Jesteś osobą: otwartą, zaangażowaną, kreatywną, pomysłową, partnerską, słuchającą, aktywną, świadomą, zmotywowaną.

Idea

Współ-praca, współ-tworzenie, współ-odpowiedzialność, smart city, dialog, partycypacja, wartość publiczna.

logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii