Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
student
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Pokoje gościnne

Pokoje gościnne w Domach Studenta (DS) Uniwersytetu Śląskiego.

Osoby indywidualne (studenci stacjonarni i niestacjonarni wszystkich uczelni, inne osoby) mogą ubiegać się o przyznanie miejsca/pokoju gościnnego w DS UŚ na pobyty krótkoterminowe na zasadach hotelowych.

Pokoje gościnne są wyposażone w pościel i sprzątane każdorazowo po wykwaterowaniu gości. Doba najmu pokoju gościnnego rozpoczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 12.00 dnia następnego.

Rezerwacja w pokojach gościnnych i płatność:

  • Osoby indywidualne rezerwacji dokonują bezpośrednio w DS na portierni (telefonicznie) lub bezpośrednio u administratora DS. (telefonicznie lub pocztą elektroniczną).
  • W przypadku gości, których pobyt opłacany jest przez UŚ, rezerwacji dokonuje się w Biurze Studenckich Spraw Socjalnych: bstud@us.edu.pl, tel. 32 359 1340.

W pisemnej rezerwacji należy podać, oprócz danych dotyczących liczby osób, terminu pobytu, także informacje określające źródło finansowania, zgodnie z obowiązującymi w UŚ uregulowaniami. Rezerwacja powinna być podpisana przez osoby uprawnione do dysponowania środkami finansowymi w tym zakresie lub zawierać zatwierdzony kosztorys przedsięwzięcia.

  • Grupy zorganizowane spoza UŚ rezerwacji dokonują w Biurze Studenckich Spraw Socjalnych: bstud@us.edu.pl, tel. 32 359 1340. Może być konieczne zawarcie umowy najmu, jeżeli płatność będzie przelewem, a zakwaterowane będą osoby trzecie.

 

return to top