Szkoła Doktorska

Zajęcia fakultatywne i specjalistyczne 2024/2025 – zaproszenie do nadsyłania oferty

14.03.2024 - 13:33 aktualizacja 14.03.2024 - 13:38
Redakcja: Ryszard Knapek
Zapraszamy nauczycieli akademickim Uniwersytetu Śląskiego do zgłaszania propozycji zajęć specjalistycznych i fakultatywnych dla doktorantów Szkoły Doktorskiej w roku akademickim 2024/2025.

Przedmioty specjalistyczne pomyślane są jako kontynuacja kształcenia w ramach danej dyscypliny naukowej, czyli zakładają merytoryczne przygotowanie doktorantów i doktorantek w danym zakresie.

Przedmioty fakultatywne są otwarte dla wszystkich doktorantów i doktorantek, a więc nie zakładają merytorycznego progu wejściowego albo nastawione są na kształtowanie tzw. umiejętności miękkich.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wypełnienie formularza, w którym należy zadeklarować rodzaj przedmiotu (specjalistyczny albo fakultatywny), temat (po polsku i po angielsku) i język (polski albo angielski) oraz umieścić krótki opis (w języku polskim lub angielskim, zgodnie z językiem proponowanych zajęć).

Na deklaracje czekamy do 5 kwietnia br. (termin ten jest nieprzekraczalny). Przedstawiona oferta będzie podlegała selekcji.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://formularze.us.edu.pl/form/index/4913