Szkoła Doktorska

Oświadczenie doktoranta na potrzeby ewaluacji

Każdy doktorant wskazuje jedną dyscyplinę, do której mogą zostać przypisane jego lub jej osiągnięcia naukowe. Doktorant składa oświadczenie przy przyjęciu do Szkoły Doktorskiej, a w przypadku zmiany dyscypliny składa je ponownie. Formularz oświadczenia stanowi załącznik nr 3a do zarządzenia nr 168/2020 rektora Uniwersytetu Śląskiego.

załącznik nr 3a do tekstu jednolitego

Osiągnięcia naukowe przypisane do ewaluacji

Doktorant, który opublikował artykuł w punktowanym czasopiśmie albo wydał monografię lub opublikował rozdział w monografii wydanej w jednym z wydawnictw znajdujących się na liście ministerialnej, na bieżąco zgłasza to osiągnięcie do Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego.

Link do formularza: https://ciniba.edu.pl/system-e-zgloszenie/

Pod koniec każdego roku kalendarzowego doktorant przekazuje do biura Szkoły Doktorskiej, wykaz swoich osiągnięć za cały rok kalendarzowy. W przypadku wykazu składanego po raz pierwszy – od dnia rozpoczęcie kształcenia w Szkole Doktorskiej, a osoba kończąca kształcenia – do dnia zakończenia kształcenia. W przypadku braku osiągnięć doktorant przekazuje puste oświadczenie. Biuro SD przekazuje oświadczenia do instytutów.

Oświadczenie musi być zgodne z publikacjami wykazanymi w Portalu Pracownika (dane zaciągane na podstawie deklaracji doktoranta przekazanych do biblioteki).

Formularz: wykaz osiągnięć – załącznik