Szkoła Doktorska

Spotkania organizacyjne – Indywidualne plany badawcze

12.04.2024 - 16:03 aktualizacja 12.04.2024 - 16:08
Redakcja: Ryszard Knapek
W związku ze zbliżającym się terminem złożenia Indywidualnych planów badawczych przez doktorantów I roku informujemy o terminach spotkań z koordynatorami obszarowymi, na których omówione zostaną najważniejsze aspekty przygotowania IPB (powtórzenie treści ze zgrupowania w Cieszynie) i będzie można wyjaśnić kwestie indywidualne.

Harmonogram spotkań:

• obszar nauk społecznych – dr hab. Olga Sitarz, prof. UŚ – 18 kwietnia (czwartek), godz. 17:30
  • obszar nauk humanistycznych, nauk teologicznych i sztuki – dr hab. Piotr Machura, prof. UŚ – 19 kwietnia (piątek), godz. 11:30
  • obszar nauk ścisłych i przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych – dr hab. Marek Ruman, prof. UŚ – 7 maja (wtorek), godz. 12:00

Wszystkie spotkania odbędą się zdalnie, via MS Teams, na kanale „Szkoła Doktorska UŚ”, na którym organizowaliśmy zwykle takie spotkania.

Kod do zespołu: s02krxa