Szkoła Doktorska

Conference: Converging Realms: Law, Technology, and Society in the Age of Ethical and Multi-Agent AI

19.06.2024 - 11:02 aktualizacja 19.06.2024 - 11:02
Redakcja: dianapasek
Tagi: conference, Converging, Future Law Lab, realms

Future Law Lab – wirtualna jednostka badawcza działająca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego – oraz Fundacja Centrum Cyfrowe organizują międzynarodową konferencję „Converging Realms: Law, Technology, and Society in the Age of Ethical and Multi-Agent AI” (26–27 września 2024 roku w Krakowie). To wydarzenie ma stworzyć przestrzeń do konstruktywnej i pogłębionej interdyscyplinarnie dyskusji przedstawicieli i przedstawicielek środowiska naukowego oraz jego otoczenia społeczno-gospodarczego nad przyszłością regulacji oraz zastosowaniami sztucznej inteligencji w badaniach, kulturze i edukacji, w wymiarze sprawiedliwości i prywatności.

Converging Realms_call for posters