Szkoła Doktorska

Biuro Szkoły Doktorskiej w okresie letnim

06.07.2022 - 15:57 aktualizacja 06.07.2022 - 20:05
Redakcja: Ryszard Knapek
W lipcu i sierpniu biuro Szkoły Doktorskiej funkcjonuje z uwzględnieniem okresu rekrutacji i urlopów.

1. Od 1 do 8 lipca – praca biura w zwykłym trybie
  2. Od 11 do 15 lipca – biuro nieczynne ze względu na rekrutację i konferencję ESOF
  3. Od 18 do 29 lipca – praca biura w ograniczonym zakresie – prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.
  4. W sierpniu biuro nieczynne, z wyjątkiem spraw umówionych z konkretną osobą.

Ze względu na urlopy dziekanów, wszelkie dokumenty wymagające zatwierdzenia, w szczególności dokumenty finansowe, przyjmowane są tylko od 25 lipca, a później dopiero od września.

W okresie zamkniętego biura dokumenty nie wymagające od nas szybkiej reakcji zostawiać można w skrzynce przy wejściu do budynku od strony portierni lub w kancelarii głównej w rektoracie. Prosimy o informację mailową w przypadku zostawiania dokumentów w skrzynce.

Uwaga – ze względu na bardzo duże obciążenie pracy biura w lipcu należy wziąć pod uwagę, że także poza okresem urlopowym czas odpowiedzi na przesłane wiadomość może się wydłużyć nawet do 7 dni.