Szkoła Doktorska

Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: doktorat wdrożeniowy

Składanie wniosków w programie ``Doktorat wdrożeniowy 2024``

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór do programu „Doktorat wdrożeniowy 2024”. Projekty zakwalifikowane do finansowania będą realizowane we współpracy między uczelnią a przedsiębiorstwem lub instytucją, które zatrudniają doktoranta. Projekt doktorski, oprócz aspektu naukowego, będzie realizowany w postaci wdrożenia konkretnego rozwiązania u pracodawcy.

Wnioskodawcą w programie jest uczelnia, a kierownikiem projektu – promotor doktoratu. Projekty obsługuje Szkoła Doktorska, a sprawy naukowe prowadzone są w odpowiednich instytutach i zespołach badawczych.

Wnioski składane są do 14 czerwca w systemie OSF, wnioski zakłada i prowadzi biuro Szkoły Doktorskiej. Ze względu na ścieżkę administracyjną muszą być gotowe do 10 czerwca. Za złożenie wniosku odpowiedzialna jest Szkoła Doktorska, promotor i przyszły doktorant dostarczają treści merytoryczne.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu dr Marceliną Kondas, koordynatorką programu w Szkole Doktorskiej.

Zgłoszenie chęci aplikowania do programu

Kandydatów na doktorantów i promotorów prosimy o zgłoszenie chęci aplikowanie do biura Szkoły Doktorskiej.

Prosimy o wypełnienie formularza: https://formularze.us.edu.pl/form/index/5252

Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo dalsze szczegółowe informacje.