Szkoła Doktorska

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych

04.07.2024 - 13:49 aktualizacja 08.07.2024 - 12:36
Redakcja: dianapasek
Tagi: harmonogram, rozmowy rekrutacyjne, wyniki

Wyniki punktowe wszystkich kandydatów będą opublikowane w systemie IRK zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Osoby niezakwalifikowane otrzymają decyzję administracyjną przez system IRK.

Rozmowy rekrutacyjne do Szkoły Doktorskiej odbędą się w dniach 9-12 lipca na Wydziale Humanistycznym w Katowicach, ul. Uniwersytecka 4.

Rozmowy dla obszaru nauk humanistycznych odbędą się w sali A1.11, dla obszaru nauk społecznych w sali A1.10, a dla obszaru nauk ścisłych w sali A1.14.

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk humanistycznych, teologicznych i sztuki:

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk humanistycznych

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk ścisłych i przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych:

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk ścisłych i przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych w dniu 09.07.2024

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk ścisłych i przyrodniczych oraz inżynieryjno-technicznych w dniu 10.07.2024

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk społecznych:

Harmonogram rozmów rekrutacyjnych dla obszaru nauk społecznych