Szkoła Doktorska

Konkurs na środki na działalność naukową i artystyczną – Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

02.09.2024 - 00:23 aktualizacja 02.09.2024 - 00:23
Redakcja: Ryszard Knapek
Dziekan Szkoły Doktorskiej i Dziekan Międzynarodowej Środowiskowej Szkoły Doktorskiej ogłosili wspólnie konkurs dla doktorantów obu szkół na środki na działalność naukową i artystyczną.

W konkursie startować mogą wszyscy doktoranci obu szkół. W ramach konkursu pozyskać można finansowanie działań związanych z realizacją indywidualnych planów badawczych doktorantów, w tym przede wszystkim działań związanych z publikowaniem, mobilnością międzynarodową i krajową, a także prowadzeniem badań i działalności artystycznej.

Działania w konkursie realizowane będą ze środków Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024.

Link do ogłoszenia: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/srodki-na-dzialalnosc-naukowa-doktorantow-2024/konkurs-dla-doktorantow-emnk2024/