Kolejne spotkanie z cyku „Seminariów Szybkiego Reagowania” poświęcone pytaniu „Czy pandemia może nasz czegoś nauczyć?”

28.05.2020 - 09:02 aktualizacja 28.05.2020 - 18:02
Redakcja: an

2 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00 rozpocznie się – organizowane przez Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych i Instytut Filozofii Uniwersytetu Śląskiego – kolejne spotkanie z cyku „Seminariów Szybkiego Reagowania” (SSR), poświęcone pytaniu „Czy pandemia może nasz czegoś nauczyć?”.

Wydarzenie odbędzie się w formie wideokonferencji, której uczestnicy porozmawiają o niezwykłej sytuacji, w jakiej znalazła się cała planeta za sprawą mikrego wirusa.

Seminarium rozpocznie krótkim wprowadzeniem dr. Marcina Fabjańskiego. Po wprowadzeniu tradycyjnie nastąpi dyskusja z udziałem zaproszonych gości:

• prof. dr. hab. Krzysztofa Jarosza,
  • dr. hab. Rafała Blicharza, prof. UŚ,
  • dr. hab. Leszka Dronga, prof. UŚ
  • dr hab. Pawła Jędrzejki,
  • dr. hab. Dariusza Kuboka, prof. UŚ,
  • dr Agnieszki Woszczyk, prof. UŚ,
  • dr. Szymona Makuły.

Moderatorem spotkania będzie dr Magdalena Wołek.

Tym razem dyskusja odbędzie się w eksperymentalnej, zdalnej formie. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o zalogowanie za pomocą linka

Wydarzenie obecne jest na Facebooku: https://www.facebook.com/events/286086009237811/

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania spraw, wydarzeń, tematów, które uznają Państwo za warte omówienia. Pomysły należy przesyłać drogą elektroniczną, pisząc na adres e-mail: ssr@us.edu.pl.