Tydzień adaptacyjny 2022

29.09.2022 - 12:12 aktualizacja 04.10.2022 - 13:02
Redakcja: am
Tagi: adapciak

Drogie studentki, drodzy studenci, rozpoczynający 3 października swoją przygodę z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach!

Samorząd Studencki przygotował dla Was wiele atrakcji w ramach „Tygodnia adaptacyjnego”.

W poniedziałek, przy współpracy z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu, organizowana jest gra terenowa, w której możecie zgarnąć wiele nagród od Samorządu, a poza nimi – dodatkowe nieobecności do wykorzystania na zajęciach z WFu. Gra odbywa się *zamiast* zajęć dydaktycznych, więc zarejestrujcie się jak najszybciej: https://forms.gle/csJY12NeKPyuKdtZ7

We wtorek i środę (w zależności od wydziału), odbywać się będą obowiązkowe szkolenia z praw i obowiązków studenta. To bardzo ważny niezbędnik przetrwania pierwszych tygodni, ale też wiele wskazówek ułatwiających studiowanie.  Szczegółowy harmonogram pojawi się na stronie: www.samorzad.us.edu.pl.

W środowy wieczór w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (ul. Bankowa 12, Katowice) będziecie mogli zagrać w planszówki i nawiązać wiele nowych znajomości z różnych wydziałów.

W czwartek Samorząd Studencki przygotował dla nowych studentów wyjątkową niespodziankę – śledźcie ich stronę oraz wydarzenie na Facebooku – tam będą publikowane wszystkie bieżące informacje.

Pamiętajcie również o zapoznaniu się z komunikatem Rektora UŚ w sprawie organizacji Tygodnia adaptacyjnego dla studentek i studentów!

Obserwujcie nasze sociale:

facebook.com/wydz.humanistyczny.us