Komunikat rektora UŚ w sprawie organizacji Tygodnia adaptacyjnego dla studentek i studentów

29.09.2022 - 10:27, aktualizacja 29.09.2022 - 10:27
Redakcja: OO

Komunikat rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z 28 września 2022 r. w sprawie organizacji Tygodnia adaptacyjnego dla studentek i studentów I roku studiów I stopnia i studiów jednolitych magisterskich

W związku z organizacją Tygodnia adaptacyjnego 2022 na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach informuję, że w dniu 3 października 2022 r., zamiast zajęć dydaktycznych będzie odbywała się gra terenowa organizowana przez Samorząd Studencki oraz Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu. Ponadto, w dniach 4 lub 5 października 2022 r. (w zależności od Wydziału) zamiast zajęć dydaktycznych, będą odbywały się obowiązkowe szkolenia z praw i obowiązków studenta.

Uwaga: Szczegółowy harmonogram gry terenowej jak i szkoleń określi Samorząd Studencki za pośrednictwem strony internetowej www.samorzad.us.edu.pl.

Rektor Uniwersytetu Śląskiego
prof. dr hab. Ryszard Koziołek

Komunikat nie dotyczy studentek i studentów Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie, dla których szkolenie odbędzie się w innym terminie, którego data zostanie podana w późniejszym czasie.