Międzynarodowa Szkoła Letnia „Wolin/Jómsborg: miejsce spotkania Słowian i Skandynawów w średniowieczu”

02.12.2022 - 13:05 aktualizacja 11.01.2023 - 12:31
Redakcja: am

1 grudnia uruchomiona została internetowa rejestracja uczestników Międzynarodowej Szkoły Letniej „Wolin/Jómsborg: miejsce spotkania Słowian i Skandynawów w średniowieczu” organizowanej przez
Centrum Badań Nordystycznych i Staroangielskich UŚ wraz ze Stowarzyszeniem Słowian i Wikingów w Wolinie.

Zajęcia w ramach szkoły będą się odbywały w dniach 16-30 lipca 2023 roku w Wolinie na terenie Skansenu Słowian i Wikingów.

Szkoła letnia jest realizowana w ramach programu SPINAKER, finansowanego ze środków Narodowej Agencji Wymiany akademickiej, jest przeznaczona dla studentów zagranicznych. Niemniej organizatorzy szkoły przewidują także osobną rekrutację dla studentów polskich (4 miejsca).

Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2023 r.

Szczegóły dotyczące kryteriów i procedury rekrutacyjnej, jak również link do formularza rejestracyjnego, można znaleźć na stronie: https://us.edu.pl/nauka-i-badania/centra-badawcze/cbns/wolin-jomsborg-2023/

Plakat International Summer School