Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Humanistyczny
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Konkurs „TŁUMACZENIE NA E-START”

09.11.2023 - 11:29 aktualizacja 09.11.2023 - 11:30
Redakcja: kajastruzyk

Już po raz jedenasty agencja tłumaczeń Skrivanek sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić studentów filologii angielskiej i germańskiej oraz lingwistyki stosowanej do doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie tłumaczeń pisemnych podczas Konkursu tłumaczeniowego.

Tegoroczna edycja Konkursu ma ponownie w całości formę ​🇴​​🇳​​🇱​​🇮​​🇳​​🇪​, zaś szczegóły znajdują się w załączonych plikach:

1. karta zgłoszeniowa dla Studentów
2. regulamin Konkursu
3. podsumowanie ubiegłorocznej edycji Konkursu.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do koordynatorki Konkursu z ramienia naszej Uczelni, mgr Dominiki Pieczki, na adres d.pieczka@us.edu.pl najpóźniej do niedzieli, 12. listopada 2023 r. do godziny 8:00 (termin podany w Regulaminie został wydłużony).

Do wygrania są atrakcyjne nagrody przygotowane przez agencję tłumaczeniową Skrivanek sp. z o.o.: płatne praktyki tłumaczeniowe pod okiem najbardziej doświadczonych kierowników projektu oraz tłumaczy-weryfikatorów a także atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale i sam udział może być interesującym doświadczeniem.

return to top