Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych (online)

17.05.2021 - 10:43, aktualizacja 17.05.2021 - 10:43
Redakcja: am
Tagi: Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych, Praktyka czyni mistrza

Kongres Dobrych Praktyk Zawodowych to pierwsze wydarzenie upowszechniające rezultaty projektu pn. „Praktyka czyni mistrza. Studenckie praktyki zawodowe w obliczu zmian prawnych, społecznych i gospodarczych”. Głównym celem przedsięwzięcia, realizowanego dzięki funduszom EOG, jest usprawnienie systemu realizacji studenckich praktyk zawodowych w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunkach o profilach praktycznych poprzez stworzenie dokumentacji, regulaminów, procedur oraz Kodeksu dobrych praktyk zawodowych.

Kongres jest wydarzeniem, podczas którego organizatorzy i zaproszeni eksperci – przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego będą rozmawiali o tym, w jaki sposób zorganizować praktyki studenckie, aby miały one realny, dobry wpływ na rozwój dalszej kariery zawodowej.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Udział w kongresie jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja. Szczegółowe informacje na temat programu i prelegentów dostępne są na stronie Śląskiego Towarzystwa Marketingowego.