Noc Anglistów 2022

31.10.2022 - 15:42, aktualizacja 31.10.2022 - 16:01
Redakcja: am
Tagi: filologia angielska, noc anglistów

Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów i warsztatów przygotowanych przez anglistki i anglistów z z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, którego głównym celem jest pokazanie myśli i potencjału naukowego polskiej anglistyki, a także ukazanie nieprawdziwości mitu, że anglistyka to wyłącznie nauka języka.

W ramach Nocy Anglistów odbędzie się mnóstwo wydarzeń stacjonarnych i online. Udział we wszystkich wydarzeniach będzie bezpłatny, choć na niektóre wydarzenia będą obowiązywały zapisy. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej i fanpage’a!

Wydarzenie odbędzie się w piątek 25 listopada 2022 roku w godz. od 16.00 do 22.00 w formie hybrydowej – stacjonarnie na terenie Wydziału Humanistycznego UŚ w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) oraz online.

Wykłady online będą dostępne dla wszystkich na kanale Nocy Anglistów w serwisie YouTube (premiera 25 listopada 2022 roku).

Pełny harmonogram UŚ wraz z informacją o zapisach znajduje się na stronie Nocy Anglistów.

NOC ANGLISTÓW