Noc Anglistów

Redakcja: am
Tagi: noc anglistów

NOC ANGLISTÓW 26 listopada 2021 16:00-22:00

Noc Anglistów to wieczór pełen wykładów i prezentacji przygotowanych przez ośrodki anglistyczne z całej Polski. To unikatowe wydarzenie, organizowane po raz pierwszy w bieżącym roku, ma ambicję stać się cyklicznym spotkaniem gromadzącym obecnych i przyszłych studentów oraz pracowników naukowo-dydaktycznych krajowych ośrodków studiów anglistycznych.

Wydarzenia odbędą się w języku polskim i/lub angielskim. Poza wykładami online dostępnymi dla wszystkich zainteresowanych, ośrodki anglistyczne zorganizują również zamknięte warsztaty w swoich siedzibach (lub zdalnie). W programie Nocy Anglistów znaleźć można informacje o oferowanych warsztatach, limitach miejsc i sposobach rejestracji.

W ramach Nocy Anglistów kierunek filologia angielska Wydziału Humanistycznego UŚ przygotowuje wykłady zdalne (ogólnodostępne w serwisie YouTube na kanale Nocy Anglistów, premiera 26.11.21) oraz warsztaty stacjonarne dla licealistów, na które prowadzone są zapisy
(kontakt: dr Nina Augustynowicz, e-mail: nina.augustynowicz@us.edu.pl).

Pełna oferta z anglistyki WH jest dostępna na stronie wydarzenia.

Zachęcamy do śledzenia profilu Nocy Anglistów na Facebooku oraz kanału YouTube.

Główny organizator: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział Anglistyki