XV Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Kół Naukowych

08.11.2021 - 13:20, aktualizacja 08.11.2021 - 13:20
Redakcja: am

Komitet Organizacyjny Koła Naukowego Infologów, działającego na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w XV Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Kół Naukowych. W tym roku odbędzie się pod hasłem Kultura komunikacji – społeczeństwo, nauka i biznes wobec wyzwań XXI w. 8 grudnia 2021 roku na platformie Microsoft Teams.

Zakres:

• kierunki zmian nawyków komunikacyjnych
  • rozwój metod i narzędzi komunikacji
  • informacja jako dobro publiczne i prywatne
  • poszukiwanie nowych form przekazu w sztuce i mediach
  • szanse, wyzwania i zagrożenia dla ewolucji procesów komunikacji w edukacji i nauce
  • nowe trendy przekazu informacji w obszarze współpracy biznesowej

Dla kogo?

• architektura informacji
  • dziennikarstwo
  • informacja naukowa i bibliotekoznawstwo
  • kultura mediów
  • kulturoznawstwo
  • socjologia
  • zarządzanie

Opiekun Konferencji: dr Anna Kamińska

Teksty, które przejdą proces redakcyjny i recenzyjny zostaną ogłoszone w półroczniku „Bibliotheca Nostra. Śląski Kwartalnik Naukowy”.

Zgłoszenia należy przesyłać do 28 listopada na adres mailowy kni.ibin@us.edu.pl. W wiadomości prosimy o podanie adresu MS Teams, tytułu referatu wraz z krótkim abstraktem oraz afiliację.

grafika informująca o konferencji