Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

 • Polski
 • English
Wydział Humanistyczny

Egzaminy i zaliczenia (tzw. rygory)

Instrukcja do Karty Kierunku Instrukcja do Karty Kierunku

Instrukcja do Karty Kierunku

Rygory - rok akademicki 2022/2023 Rygory - rok akademicki 2022/2023

Studia I stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku, gdzie jest przypisany do cyklu 2022/2023z
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów pierwszego stopnia w roku akademickim 2022/2023 dla pierwszego roku 
 2. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022.
  Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku, gdzie jest przypisany do cyklu 2021/2022z
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów pierwszego stopnia w roku akademickim 2022/2023 dla drugiego roku
 3. Trzecie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2020/2021.
  Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku ,gdzie jest przypisany do cyklu 2020/2021z
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2020/2021 dla studiów pierwszego stopnia w roku akademickim 2022/2023 dla trzeciego roku

Studia II stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022.
   Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku gdzie jest przypisany do cyklu 2022/2023z
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów drugiego stopnia w roku akademickim 2022/2023 dla pierwszego roku
 2. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku, gdzie jest przypisany do cyklu 2021/2022z.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów drugiego stopnia w roku akademickim 2022/2023 dla drugiego roku
Rygory - rok akademicki 2021/2022 Rygory - rok akademicki 2021/2022

Studia I stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.

Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów pierwszego stopnia

 1. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2020/2021. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.

Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2020/2021 dla studiów pierwszego stopnia


 1. Trzecie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2019/2020. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.

Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2019/2020 dla studiów pierwszego stopnia

Studia II stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2021/2022. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.

Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2021/2022 dla studiów drugiego stopnia

 1. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2020/2021. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.

Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2020/2021 dla studiów drugiego stopnia

 

Rygory - rok akademicki 2020/2021 Rygory - rok akademicki 2020/2021

Studia I stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2020/2021. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2020/2021 dla studiów pierwszego stopnia
 1. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język francuski od podstaw z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2019/2020. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2019/2020 dla studiów pierwszego stopnia
 1. Trzecie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczeniowym, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2018/2019. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2018/2019 dla studiów pierwszego stopnia

Studia II stopnia:

 1. Pierwsze lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2020/2021. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku przedstawiającej program z roku 2020/2021 dla studiów drugiego stopnia
 1. Drugie lata specjalności Język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo, Język włoski z programem tłumaczeniowym, Język hiszpański z programem tłumaczeniowym, Języki stosowane: język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Języki stosowane: język włoski i język angielski z programem tłumaczeniowym z językiem biznesu, Język hiszpański z programem: kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej realizują program 2019/2020. Plan studiów dostępny w Karcie Kierunku.
  Wejdź do katalogu Karty Kierunku  przedstawiającej program z roku 2019/2020 dla studiów drugiego stopnia
return to top