Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Humanistyczny

Dyżury pracowników - rok akademicki 2019/2020 (semestr zimowy)

Dyżury odbywają się w budynku przy ul. Bankowej 11 w Katowicach

dr hab. Barbara Szczypka-Gwiazda
wtorek: 13.00-13.45
pok. 25
e-mail: barbara.szczypka-gwiazda@us.edu.pl

dr Aneta Borowik
wtorek: 13.00-13.45
pok. 25
e-mail: aneta.borowik@us.edu.pl

dr Jerzy Gorzelik
wtorek: 13.00-13.45
pok. 26
e-mail: jerzy.gorzelik@us.edu.pl

dr Artur Kolbiarz
wtorek: 13.00-13.45
pok. 26
e-mail: artur.kolbiarz@us.edu.pl

dr Marta Ostrowska-Bies
wtorek: 13.00-13.45
pok. 26
e-mail: marta.ostrowska-bies@us.edu.pl

dr Mirosława Sobczyńska-Szczepańska
wtorek: 13.00-13.45
pok. 26
e-mail: miroslawa.sobczynska-szczepanska@us.edu.pl

dr Karolina Tomczak
środa: 13.00-13.45
pok. 26
e-mail: karolina.tomczak@us.edu.pl

 

 

 

 

 

return to top