Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Bezpłatny dostęp do serwisu testy-prawnicze.pl

29.11.2022 - 09:34 aktualizacja 20.12.2022 - 08:47
Redakcja: martarekosiewicz

Serdecznie zapraszamy do korzystanie z testowego, darmowego, nielimitowanego dostępu do serwisu Testy-prawnicze.pl w wersji STUDENT PRAWA.

Serwis – prowadzony przez wydawnictwo CH Beck – oferuje dostęp do szerokiej oferty testów z zakresu przedmiotów prawniczych znajdujących się w siatce studiów kierunku prawo. Ułatwi przygotowanie się do kolokwiów, zaliczeń i egzaminów w trakcie sesji egzaminacyjnej, a także egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze.

Testy-prawnicze.pl składają się z bazy zawierającej ponad 14 000 pytań aktualizowanych na bieżąco, która działa użyciu aplikacji mobilnej (iOS/Android) umożliwiającej rozwiązywanie testów na komputerze i urządzeniach mobilnych (z ich pełną synchronizacją), również w trybie offline. Aplikacja mobilna umożliwia przygotowywanie szczegółowych statystyk zawierających analizę rozwiązanych testów, a także tworzenie planu powtórek.

W celu skorzystania z serwisu należy zarejestrować konto w serwisie testy-prawnicze.pl, a następnie zgłosić się do czytelni Biblioteki Prawniczej, aby odebrać kod dostępu.

Studenci i pracownicy WPiA mają  możliwość testowania bazy do 31.12.2022 r.

return to top