Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Prawa i Administracji

Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku – 13-17 marca 2023 – konferencja studencka – hybrydowo

01.12.2022 - 08:32 aktualizacja 01.12.2022 - 10:32
Redakcja: Admin

Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku”.

Wydarzenie jest w pełni darmowe (zarówno dla słuchaczy, jak i prelegentów) i odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 13-17.03.2023r. Prelegenci mogą rejestrować się do dnia 21.01.2023r. (za pośrednictwem formularza – https://forms.gle/6cadTHYh4q5DJsUh7).

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Nauk Ekonomicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Naukowe Koło Ekonomistów.

Głównymi atutami XX MSKN-u jest jego międzynarodowy i interdyscyplinarny charakter oraz fakt, że prelegenci będą mieć możliwość wygłoszenia swoich referatów w języku polskim lub angielskim. Organizowane cyklicznie Międzynarodowe Studenckie Konferencje Naukowe rokrocznie cieszą się niemalejącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów z polskich uczelni, jak i zagranicznych, w tym m.in. z Indii czy z Indonezji.

LINKI DO WYDARZEŃ NA FACEBOOKU:

w języku polskim: https://fb.me/e/2kDlhmO5Q

w języku angielskim: https://fb.me/e/2sbSXnAoO

INSTRUKCJE XX MSKN

ZAPROSZENIE XX MSKN

return to top