Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Prawa i Administracji

Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych – X Edycja konkursu na najlepszą prace magisterską z zakresu prawa podatkowego „Podatki proste jak drut”

26.01.2023 - 14:50 aktualizacja 26.01.2023 - 14:56
Redakcja: martarekosiewicz
Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych organizuje już po raz 10 Konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z Zakresu Prawa Podatkowego „Podatki są Proste jak drut”. Konkurs skierowany jest do absolwentów szkół wyższych, których praca magisterska poświęcona jest zagadnieniom z zakresu prawa i ekonomii podatkowej.

 

Konkurs służy promocji zawodu doradcy podatkowego w środowiskach akademickich oraz upowszechnia wiedzę o podatkach. Naszą misją jest budowanie świadomości istnienia zawodu doradcy podatkowego wśród studentów różnych uczelni i kierunków a także promowanie zawodu jako jednej ze ścieżek kariery. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest współpraca ze światem edukacji, dlatego też nawiązujemy współpracę z uczelniami wyższymi w całej Polsce.

 

Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione do 31 grudnia 2022 r.

Szczegóły konkursu zawarte są na stronie www.prostejakdrut.pl

Termin nadsyłania prac magisterskich wraz z drukiem rekomendacji upływa 31 marca 2023 r. na adres e-mail: mazowiecki@kidp.pl

 

Pytania ws. konkursu:

Biuro Mazowieckiego Oddziału KIDP

tel. 723 575 701

e-mail: prostejakdrut@kidp.pl ; mazowiecki@kidp.pl 

 

Przydatne linki z dodatkowymi informacjami w sprawie konkursu:

Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Mazowiecki: KIDP

Podatki są Proste jak drut

 

Na Laureatów Konkursu I, II, III miejsca czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rekomendacje Członków Komisji Mazowieckiego Oddziału KIDP.

img
return to top