Konkurs na najlepsze prace magisterskie z zakresu prawa rodzinnego

06.11.2023 - 08:28 aktualizacja 06.11.2023 - 08:28
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów Wydziałów Prawa i Administracji do wzięcia udziału w Konkursie na najlepsze prace magisterskie z zakresu prawa rodzinnego.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wśród młodych adeptów prawa problematyki prawa rodzinnego, promowanie i zachęcanie tych osób, aby w swojej przyszłej działalności naukowej, społecznej, politycznej i zawodowej dostrzegali istotne dla dziecka i rodziny problemy prawne, społeczne, obyczajowe i instytucjonalne i podejmowali ich rozwiązywanie poprzez odpowiednie kształtowanie i stosowanie prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Do konkursu można zgłaszać prace magisterskie, których obrona nastąpiła w latach akademickich 2021/2022 i 2022/2023.

Prace należy przesłać do 31 stycznia 2024 roku na adres wskazany na stronie Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce.