Europejski Letni Kurs 2024 #TacklingCurrentWorldCha(lle)nges – Otzenausen w Niemczech

15.04.2024 - 09:50 aktualizacja 15.04.2024 - 09:52
Redakcja: izabelamaculewicz

European Summer Course 2024 organizowany przez Europa-Institut Uniwersytetu Kraju Saary we współpracy z Akademią Europejską Otzenhausen, ASKO Europa Foundation oraz sojuszem T4EU odbędzie się w dniach 29 lipca – 7 sierpnia 2024 na Akademii Europejskiej Otzenausen w Niemczech.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym akademickim wyzwaniu. Weź udział w bogatym programie oraz poznaj międzynarodowej sławy ekspertów w zakresie prawa europejskiego, polityki i gospodarki. Program przewiduje m.in. wizyty w Luksemburgu, Strasburgu, Trewirze i Saarbrücken.

# TacklingCurrentWorldCha(lle)nges bada szeroki zakres istotnych wydarzeń politycznych, prawnych i gospodarczych dzisiejszej Unii Europejskiej.

Więcej informacji na stronie Instytutu.

logo z zieloną sową