Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Finanse i nowe technologie – aspekty prawne i ekonomiczne” na Uniwersytecie Opolskim

25.04.2024 - 07:57 aktualizacja 25.04.2024 - 07:57
Redakcja: izabelamaculewicz

Koło Naukowe Rynków Finansowych wraz z Katedrą Prawa Gospodarczego i Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Fundacją Uniwersytetu Opolskiego, Wydziałem Ekonomicznym oraz Kołem Naukowym SKN Aurum mają przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką rynków finansowych do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Finanse i Nowe Technologie – Aspekty Prawne i Ekonomiczne.

Konferencja odbędzie się 26.04.2024 roku w godzinach 9.00 – 16.00 w Auli Błękitnej Collegium Maius Uniwersytetu Opolskiego (pl. Kopernika 11, 45-040 Opole) oraz zdalnie za pośrednictwem platformy TEAMS.

Celem Konferencji jest propagowanie specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa rynków finansowych, kapitałowych oraz nowych technologii.

W tegorocznej edycji Konferencji skupimy się na kwestii CBDC, Rozporządzeniu MiCA, zastosowaniu robodoradztwa inwestycyjnego oraz na materii podatkowej w kontekście nowych technologii.

Formuła Konferencji, polegająca na wygłoszeniu krótkich referatów przez praktyków oraz teoretyków, umożliwi wypracowanie standardów i rozwiązań w zakresie rynków finansowych oraz nowych technologii w oparciu o aspekty prawne i ekonomiczne.

Rejestracja uczestników odbywać się będzie za pośrednictwem poniższego formularza: Rejestracja 

Szczegółowy harmonogram konferencji znajdziecie Państwo tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

return to top