Wizyta studyjna w WSA w Gliwicach – 17 maja oraz 7 czerwca 2024 r.

06.05.2024 - 10:22 aktualizacja 13.05.2024 - 11:25
Redakcja: izabelamaculewicz

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w piątek 17 maja oraz w piątek 7 czerwca 2024 roku odbędzie się wizyta studyjna dla studentów 3. i 4. roku Prawa Stacjonarnego i Niestacjonarnego w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 8.45 przed budynkiem Sądu przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2.

W czasie wizyty Studenci będą mieli niebywałą okazję uczestniczyć w rozprawach pod opieką sędziego i z bliska przyjrzeć się specyfice pracy sędziego sądu administracyjnego. Każda z wizyt potrwa do ok. godziny 13.00.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszeń na adres email: beata.kasprowicz@us.edu.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń. Grupa na dany dzień może liczyć maksymalnie 20 osób.

Serdecznie zapraszamy.