Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
search
Wydział Prawa i Administracji
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Dialog a Gospodarka i Ekonomia”

22.05.2024 - 13:42 aktualizacja 22.05.2024 - 13:46
Redakcja: izabelamaculewicz

Szanowni Państwo,

Dialogiczne Towarzystwo Naukowe – Społeczeństwo i Polityka ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Dialog a gospodarka i ekonomia” która odbędzie się 10 czerwca 2024 roku za pośrednictwem platformy MS TEAMS.

Celem konferencji jest wymiana myśli, poglądów oraz podzielenie się wynikami badań naukowych w zakresie nauk: humanistycznych, społecznych i teologicznych. Szczególnie interesują nas badania z zakresu dialogu rozumianego na wskroś gospodarczo-ekonomicznie. Będziemy wspólnie się zastanawiać, jak wyglądał, wygląda i może wyglądać dialog rozumiany na sposób gospodarczy i ekonomiczny. Może tego dialogu nie ma? Może jest go za dużo i dlatego pojawiają się problemy oraz nieporozumienia? Na te i inne pytania będziemy wspólnie szukać odpowiedzi. Zachęcamy do udziału: studentów, doktorantów, pracowników nauki.

Zgłoszenia należy przesyłać do 6.06.2024 roku na adres email towarzystwa: konferencje@dialogicznetowarzystwonaukowe.pl z tytułem wiadomości „Konferencja – Dialog a gospodarka. W zgłoszeniu należy wskazać: imię, nazwisko, tytuł naukowy/stopień naukowy, tytuł wystąpienia oraz abstrakt (nie więcej niż 200 wyrazów). Abstrakty będą oceniane przez Radę Programową naszego Towarzystwa.

Uwaga!!! Po wysłaniu zgłoszenia prosimy sprawdzić foldery SPAM na swoich skrzynkach pocztowych. Odpowiedzi zwrotne mogą być tam kierowane.

Koszt wystąpienia wynosi (w formie darowizny): 50 zł dla studentów i doktorantów, 60 zł dla pracowników nauki – pokrywa koszty wysyłki na wskazany adres certyfikatu potwierdzającego wystąpienie oraz bieżące wydatki Stowarzyszenia. Uczestnicy bierni są zwolnieni z opłaty konferencyjnej – certyfikaty będą wystawianie w formie elektronicznej.

Zapraszamy także do publikowania na łamach czasopisma „Dialogus. Naukowe czasopismo humanistyczno-społeczne”. Więcej informacji znajdziecie Państwo w poniższym linku – http://dialogicznetowarzystwonaukowe.pl/pl/dialogus-czasopismo-naukowe

 

return to top