Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

07.10.2023 - 15:03, aktualizacja 07.10.2023 - 15:25
Redakcja: redaktorkam

3 października 2023 roku odbyła się wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2023/2024. W trakcie uroczystości w obecności Pani Prorektor ds. kształcenia i studentów dr Katarzyny Tryndy, prof. UŚ oraz licznie zgromadzonych gości, immatrykulowano nowe Studentki i nowych Studentów WPiA. Dziekan dr hab. Witold Kurowski, prof. UŚ podziękował za wieloletnią pracę na rzecz Wydziału pracownikom odchodzącym na emeryturę, a także przekazał listy gratulacyjne pracownikom naukowym, którzy decyzją senatu otrzymali tytuł Profesora emerytowanego.
Nadto dokonano wręczenia absolwentkom i absolwentom Nagrody im. Prof. Waleriana Pańki oraz Nagrody im. Prof. Oktawii Górniok. Laureaci nagród JM Rektora za osiągnięcia badawcze, dydaktyczne i organizacyjne otrzymali listy gratulacyjne z rąk Pani Prorektor. Wyróżnienia odebrali także studenci, których prace zostały nagrodzone w konkursie na najlepsze zdjęcie budynku WPiA.
Foto: Katarzyna Suchańska