Studenci Wydziału Prawa i Administracji UŚ finalistami III OKPG pt. „Spotkanie z klientem”

27.12.2023 - 10:17, aktualizacja 27.12.2023 - 10:17
Redakcja: izabelamaculewicz

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach: Ewa Konieczna oraz Filip Dróbka zostali finalistami III Ogólnopolskiego Konkursu z Prawa Gospodarczego „Spotkanie z klientem”, którego finał odbył się 14 grudnia 2023 roku w Warszawie.

Pierwszy etap konkursu polegał na sporządzeniu opinii prawnej, a następnie 6 najlepszych drużyn zakwalifikowało się do finału, który polegał na wcieleniu się w rolę prawnika oraz zaprezentowaniu klientowi stanowiska dotyczącego problemu z zakresu prawa gospodarczego.
Organizatorem konkursu było Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, a partnerem kancelaria CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k.

Serdecznie gratulujemy!

Kobieta i mężczyzna w ciemnych ubraniach