Seminarium obszarowe doktorantów pt. „Współczesne wyzwania prawa prywatnego – część I”

23.04.2024 - 10:50, aktualizacja 23.04.2024 - 10:56
Redakcja: izabelamaculewicz

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium Obszarowym Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (doktoranci z dziedziny nauki prawne).

Część I spotkania odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku w godzinach 16.00 – 18.00 w auli nr 3 i poprowadzą je:

• mgr Jakub Wyczik: „Prawa własności (intelektualnej) do danych wygenerowanych przez sztuczną inteligencję
  • mgr Maciej Langer: „Tokeny cyfrowe jako środki symbolizujące prawa podmiotowe

Opiekunem seminarium jest dr Rafał Prabucki oraz dr hab. Dariusz Szostek, prof. UŚ.

Seminarium odbywa się w ramach cyklu seminariów obszarowych doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy całą społeczność akademicką.