Seminarium naukowe PAN pt. „Niewidzialni Pacjenci: Walka o Prawa Pacjenta w szpitalach psychiatrycznych”

28.05.2024 - 08:38 aktualizacja 13.06.2024 - 14:45
Redakcja: izabelamaculewicz

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Badań nad Źródłami i Funkcjami Prawa „Fontes” Oddział w Sosnowcu oraz Komisja Nauk Prawnych i Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk Oddział w Katowicach serdecznie zapraszają na seminarium naukowe pt. „Niewidzialni Pacjenci: Walka o Prawa Pacjenta w szpitalach psychiatrycznych”.

Referat wprowadzający do dyskusji wygłosi Pan mgr Mariusz Miśkiewicz – uczestnik eksternistycznego trybu przygotowania rozprawy doktorskiej w Akademii Humanitas

Seminarium odbędzie się dnia 14 czerwca 2024 r. (piątek) za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Początek seminarium o godz. 18.00.

Link do wydarzenia znajduje się poniżej: https://akademiahumanitas50.clickmeeting.com/seminaria-naukowe-sosnowieckiego-oddzialu-stowarzyszenia-fontes/register

Zapraszamy!

dr hab. Bolesław M. Ćwiertniak, prof. AH (Sekretarz Naukowy Komisji) oraz dr hab. Maciej Borski, prof. AH (Prezes Zarządu Oddziału w Sosnowcu).