Jubileusz prof. dr hab. Czesława Martysza

22.06.2022 - 13:34, aktualizacja 22.06.2022 - 13:35
Redakcja: martarekosiewicz

Z wielką radością zapraszamy na uroczystość wręczenia Księgi Jubileuszowej dedykowanej Profesorowi Czesławowi Martyszowi, powstałej z okazji 40-lecia uzyskania doktoratu, 45-lecia pracy naukowej, a także 70-lecia urodzin Pana Profesora. Wręczeniu Księgi Pamiątkowej będzie towarzyszyć spotkanie naukowe zespołu autorskiego oraz redakcyjnego, do udziału w którym zaproszono szerokie grono znamienitych gości, reprezentujących środowiska akademickie oraz prawnicze.

Wydarzenie to będzie miało miejsce w czwartek 23 czerwca 2022 roku w budynku Wydziału Prawa i Administracji UŚ w Katowicach przy ul. Bankowej 11B, w auli nr 5.

Rozpoczęcie uroczystości przewidziane jest na godzinę 11.00. Jej Gospodarzem będzie prof. dr hab. Zygmunt Tobor, a laudację wygłosi prof. dr hab. Irena Lipowicz.