Moda i Design w świecie COVID-19

14.12.2020 - 10:59, aktualizacja 17.12.2020 - 08:13
Redakcja: administrator

Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy ma zaszczyt zaprosić na 2. Ogólnopolską Konferencję Prawa Mody pt. „Moda i Design w świecie COVID-19″ która odbędzie się 18 grudnia 2020 r. od godziny 10:00 na platformie Zoom.

Konferencja kierowana jest do designerów, projektantów mody, przedsiębiorców odzieżowych, przedsiębiorców z branży kosmetycznej, firm jubilerskich, a także do adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych i sędziów, którzy coraz częściej się spotykają z tematami z zakresu prawa mody i designu a także osób zainteresowanych powyższym tematem.

Tematyka tegorocznej konferencji będzie podzielona będzie na trzy bloki tematyczne:

* Zrównoważona moda i własność intelektualna

* E-commerce i produkcja stacjonarna

* Galerie Handlowe od aury pożogi do aury luksusu: Nowy Jork, Niemcy, Polska, Luksemburg.

Na konferencji wystąpi jako Keynote Speaker gość specjalny: Izabella Laflèche – prawnik modowy w Nowym Jorku, Toronto i Montrealu, coach, autorka bestsellerowej powieści J’adore New York.

Więcej informacji na stronie lawinstyle.us.edu.pl oraz na FB.

Rejestracja dostępna na stronie: