Praca w międzynarodowej kancelarii – warsztaty dla studentów

11.01.2023 - 09:20, aktualizacja 12.01.2023 - 09:20
Redakcja: administrator

Praca w międzynarodowej kancelarii? Brzmi ciekawie? Więcej szczegółów poznasz podczas szkolenia organizowanego przez Kancelarię Clifford Chance, które odbędzie się 17 stycznia 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w godzinach 15.30 – 17.00. Podczas warsztatów pracownicy Kancelarii opowiedzą o tym jak wygląda praca w środowisku międzynarodowym, jakimi projektami zajmują się w codziennej pracy, jakie zadania mogą zostać przydzielone studentom, jakie umiejętności miękkie są przydatne w codziennej pracy itd.

Szkolenie poprowadzą specjaliści z Kancelarii Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy spółka komandytowa.

Na warsztaty obowiązują zapisy: https://formularze.us.edu.pl/form/index/3696

Tego samego dnia od godziny 10:00 w holu głównym Wydziału będzie rozstawione stoisko, gdzie będzie można spotkać przedstawicieli Clifford Chance! Będzie to okazja do rozmowy ze specjalistami o tym jak wygląda ścieżka rozwoju w międzynarodowej kancelarii, czym zajmują się poszczególne działy Kancelarii, jak wygląda proces rekrutacji na praktyki, jakie zadania wykonują praktykanci.

Zapraszamy!