Dr Grzegorz Nancka laureatem konkursu NCN Miniatura 5

12.11.2021 - 09:28, aktualizacja 12.11.2021 - 09:28
Redakcja: martarekosiewicz

Z dumą i radością informujemy, że dr Grzegorz Nancka został laureatem konkursu MINIATURA 5 i uzyskał finansowanie  na badania w ramach projektu: „Tworzenie prawa w Polsce międzywojennej. Analiza spuścizn pozostawionych przez członków Komisji Kodyfikacyjnej II RP”,

Celem konkursu MINIATURA jest wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania przyszłego projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach Narodowego Centrum Nauki lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych. W piątej edycji można było uzyskać dofinansowanie w wysokości od 5 000 do 50 000 zł na trwające do 12 miesięcy badania wstępne bądź pilotażowe, kwerendę, staż naukowy, wyjazd badawczy lub konsultacyjny.

Serdecznie gratulujemy!