Dr hab. Andrzej Torbus, prof. UŚ oraz dr hab. Katarzyna Gajda-Roszczynialska członkami organów Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych

04.10.2023 - 10:49, aktualizacja 16.10.2023 - 07:59
Redakcja: izabelamaculewicz

Miło nam poinformować, że Towarzystwo Naukowe Procesualistów Cywilnych powołało nowy Zarząd w skład którego wchodzi dr hab. Katarzyna Gajda-Roszczynialska jako Wiceprezes oraz dr hab. Andrzej Torbus, prof. UŚ jako członek Komisji Rewizyjnej. Towarzystwo skupia pracowników naukowych zajmujących się badaniami teoretycznymi nad postępowaniem cywilnym i praktyków w osobach sędziów, adwokatów oraz radców prawnych.

Nowy Zarząd

Celem Towarzystwa jest upowszechnianie i rozwój nauki prawa postępowania cywilnego, prowadzenie i popieranie prac badawczych nad postępowaniem cywilnym, finansowanie i naukowe wspieranie prac nad rozwojem postępowania cywilnego, współpraca międzynarodowa w zakresie postępowania cywilnego, a także rozwijanie kontaktów bezpośrednich osób i środowisk akademickich.
Więcej informacji na temat Towarzystwa oraz samego wydarzenia: