Kancelaria Adwokacka Angeliki Kubik z siedzibą w Tarnowskich Górach

18.03.2024 - 09:27, aktualizacja 18.03.2024 - 09:27
Redakcja: katarzynakliszcz

PRAKTYKI/STAŻ

• Kancelaria Adwokacka Angeliki Kubik z siedzibą w Tarnowskich Górach oferuje płatne praktyki z możliwością kontynuowania współpracy po ich zakończeniu poprzez podjęcie stażu lub
    zatrudnienia, a także możliwością objęcia patronatem w przyszłości.
  • Oferta skierowana jest do studentów V roku studiów na kierunku prawo zainteresowanych w przyszłości odbywaniem aplikacji adwokackiej lub radcowskiej.
  • Warunki odbywania praktyk oraz dalszej współpracy w zakresie zarówno ilości godzin jak i wysokości wynagrodzenia do ustalenia indywidualnie, bowiem uzależnione będą od
    dyspozycyjności Kandydata, jego dotychczasowego doświadczenia i umiejętności.
  • Zespół Kancelarii w chwili obecnej składa się z dwóch adwokatów i dwóch aplikantów adwokackich.
  • Profil działalności Kancelarii to w przeważającej mierze sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego (prawo rzeczowe, zobowiązania, spadki) prawo rodzinne i prawo karne.
  • Zapraszam do kontaktu:  tel. 666 083 324, e-mail: kancelaria@kubik-adwokat.pl