doktorant

26.03.2021 - 11:06 aktualizacja 26.03.2021 - 11:06
Redakcja: dianapasek
Tagi: Dni Młodych Skandynawistów, doktorant, konferencja

Instytut Skandynawistyki i Fennistyki Uniwersytetu w Gdańsku organizuje w dniach 25.05-26.05. 2021 Dni Młodych Skandynawistów w ramach których przewidziana jest sesja doktorancka online (za pośrednictwem platformy MS Teams), która odbędzie się w dniu 26.05. Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów zajmujących się szeroko pojętą problematyka związaną z zagadnieniami  regionu nordyckiego do zgłaszania swoich projektów. Czas prelekcji jest przewidziany na około 15 minut. Instytut wyda zaświadczenia potwierdzające udział w sesji doktoranckiej dla wszystkich uczestników. Zgłoszenia, abstrakt w języku polskim lub angielskim do 250 słów oraz krótki biogram, prosimy przesyłać do 25 kwietnia 2021 r. na  adres: anna.prorok@phdstud.ug.edu.pl W zależności od ilości zgłoszeń tematy będą zakwalifikowane po wstępnej recenzji.

Szczegóły dotyczące konferencji ENG