doktorant

Odroczenie konkursu na podział środków, którymi dysponuje samorząd doktorantów

15.04.2020 - 12:53 aktualizacja 15.04.2020 - 12:59
Redakcja: dianapasek
Tagi: doktoranci, konkurs, samorząd

ODROCZENIE KONKURSU NA PODZIAŁ ŚRODKÓW, KTÓRYMI DYSPONUJE SAMORZĄD DOKTORANTÓW

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów raz jeszcze podjęła decyzję o odroczeniu konkursu na podział środków pozostających w dyspozycji Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Śląskiego. Decyzja została podjęta w związku z przedłużeniem restrykcji wprowadzonych w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19. Większość wydarzeń, planów badawczych i innych projektów została odwołana lub przesunięta na inny termin, zatem URSD za zasadne uznało odroczenie konkursu. Odbędzie się on z początkiem semestru zimowego roku akademickiego 2020/21, razem z kolejną planowaną edycją. Środki, które miały być rozdzielone w edycji w tym semestrze zostaną zatem dołączone do puli konkursowej z przyszłego semestru. W kolejnym konkursie zostanie zatem przyznanych więcej dofinansowań niż w poprzednich edycjach. Zachęcamy do składania wniosków w październiku!

UWAGA! Członkowie URSD podjęli decyzję o przeprowadzeniu dodatkowego konkursu na podział środków dla doktorantów będących zaangażowanych w projekty mające wkład w przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa (np. drukowanie elementów do sprzętu ochronnego, produkcja maseczek itp.). Brane pod uwagę będą jedynie projekty realizowane  ramach Uniwersytetu Śląskiego. Doktoranci, którzy chcieliby otrzymać dofinansowanie na takie działania proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do dnia 30.04.2020 r.

Wszystkie wnioski oraz informacje dotyczące rozliczania znajdują się w hiperłączach pod następującym adresem: https://us.edu.pl/doktorant/2020/03/06/nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-dzialalnosci-doktoranckiej-w-i-polroczu-2020-roku/