Szkoła Doktorska

Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: T4E

Aktywności dla doktorantów w ramach Transform4Europe Week

Od 9 do 13 maja Uniwersytet Śląski organizuje pierwszy Transform4Europe Week – wydarzenie, które ma się stać cyklicznym elementem oferty wspólnego kształcenia uniwersytetów skupionych w konsorcjum Transform4Europe. W kolejnych latach w wybranym tygodniu majowym podobne wydarzenia będą się odbywać synchronicznie na wszystkich uczelniach konsorcjum z udziałem ich studentów, doktorantów i pracowników.

Transform4Europe Week to okazja do poznania się, wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Ponadto dla doktorantów organizowane są warsztaty badawcze, w ramach których grupy złożone z doktorantów różnych uczelni będą wspólnie prowadzić badania, tworzyć projekty i dyskutować na seminariach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a doktorantów Uniwersytetu Śląskiego zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach – jest to równocześnie forma rozwoju i zaliczenia wybranego zobowiązania w ramach programu kształcenia. Link do zapisów został wysłany do wszystkich doktorantów.

Więcej o programie dla doktorantów: https://us.edu.pl/t4e/transform4europe-week/program-doktorancki/