Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Szkoła Doktorska

Warsztaty z prof. Adamem Chmielewskim, redaktorem czasopisma Studia Philosophica Wratislaviensia

11.05.2022 - 11:08 aktualizacja 11.05.2022 - 11:52
Redakcja: Ryszard Knapek

Warsztaty z prof. Adamem Chmielewskim, redaktorem czasopisma Studia Philosophica Wratislaviensia

We wtorek 17 maja o godzinie 13:00 odbędą się pierwsze warsztaty w ramach cyklu warsztatów dla doktorantów prowadzonych przez redaktorów czasopism naukowych różnych dyscyplin. Dla doktorantów Szkoły Doktorskiej jest to część zajęć „Przygotowanie tekstów naukowych i krytyczna analiza tekstu”. Każdy doktorant (od rocznika 2020/2021) ma uczestniczyć w trakcie kształcenia w co najmniej trzech takich warsztatach.

Warsztaty poprowadzi prof. dr hab. Adam Chmielewski, Kierownik Zakładu Filozofii Społecznej i Politycznej Uniwersytetu Wrocławskiego, redaktor naczelny czasopisma Studia Philosophica Wratislaviensia.

Informacja na temat czasopisma: https://wuwr.pl/spwr

Spotkanie odbędzie się zdalnie na MS Teams i potrwa około 4 godziny.

Wstęp na warsztaty jest otwarty dla wszystkich, prosimy jednak o wcześniejszą rejestrację do poniedziałku 16 maja do godz. 10:00 – osoby zarejestrowane będą dodane do zespołu na MS Teams. Link do rejestracji: https://formularze.us.edu.pl/form/index/3224

Doktoranci, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach powinni być przygotowani do prezentacji swoich zainteresowań naukowych i dotychczasowych publikacji.

return to top