Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Szkoła Doktorska

Ogłoszenie konkursu dla doktorantów na środki w dyspozycji URSD

03.03.2023 - 13:28 aktualizacja 05.03.2023 - 14:32
Redakcja: dianapasek
Tagi: badania, konkurs, środki

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Z dniem 28 lutego 2023 r. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów ogłasza konkurs dla doktorantów oraz organizacji doktoranckich UŚ na środki finansowe. Maksymalna kwota finansowania wynosi odpowiednio 5000 PLN i 10.000 PLN.

Środki konkursowe służą dofinansowaniu takich działań oraz projektów, które mają na celu aktywizowanie środowiska doktorantów, polepszenie jakości prowadzonych przez nich badań naukowych, publikację ich wyników lub popularyzację wiedzy naukowej.

Wnioski można składać do dnia 14 marca 2023 r. pod adresem: doktoranci@us.edu.pl . Ponadto, do 7 marca włącznie będziemy przyjmowali Państwa wnioski do konsultacji pod kątem błędów formalnych z możliwością odesłania do korekty.

Wszystkie informacje oraz formularze wniosków dostępne są na stronie pod linkiem:

https://us.edu.pl/doktorant/samorzad-doktorantow/finansowanie-organizacji-doktoranckich/

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z postanowieniami regulaminu i wszelką dokumentacją w załącznikach na stronie, a także o przesyłanie nam dobrze przemyślanych projektów. Ilość środków jest ograniczona! Złożenie poprawnie wypełnionego wniosku w terminie nie jest równoznaczne z pozytywnym jego rozpatrzeniem. Decyduje ocena projektów przez komisję konkursową URSD. Ostateczna suma dostępnych do podziału środków w konkursie zostanie ustalona przez Radę na podstawie przyznanej kwoty budżetu URSD na rok 2022.

return to top