Szkoła Doktorska

Redakcja: Ryszard Knapek

Warsztaty z redaktorami czasopism

prof. György Keglevich, Budapesztański Uniwersytet Technologiczno-Ekonomiczny

Zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu warsztatów z redaktorami czasopism. Jest to część zajęć „Przygotowanie tekstów naukowych i krytyczna analiza tekstu” – każdy doktorant w trakcie kształcenia powinien uczestniczyć w co najmniej trzech takich spotkaniach.

Spotkanie z prof. György Keglevichem, z Budapesztańskiego Uniwersytetu Technologiczno-Ekonomicznego.

Prof. Keglevich jest pracownikiem Katedry Chemii Organicznej i Technologii, Wydziału Technologii Chemicznej i Biotechnologii, Budapesztańskiego Uniwersytetu Technologiczno-Ekonomicznego, a także redaktorem w wydawnictwie Scientific Research Publishing (SCIRP), prowadzącym liczne czasopisma naukowe.

Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Termin: 22 listopada 2023, godz. 11:00, Wydział Nauk Ścisłych i Techniczych, ul. 75 Pułku Piechoty 1a, Chorzów, sala P/0/03

Rejestracja na spotkanie: https://formularze.us.edu.pl/form/index/4492