Szkoła Doktorska

15.07.2021 - 09:48 aktualizacja 15.07.2021 - 09:49
Redakcja: Ryszard Knapek
Tagi: biuro SD

Praca biura do końca lipca

Trwa rekrutacja do Szkoły Doktorskiej, w którą zaangażowani są wszyscy pracownicy biura. W związku z tym realizacja innych Państwa wniosków wymaga większego niż zwykle czasu. Bezwzględnie należy trzymać się ustalonych terminów.

Od 20 do 23 lipca trwają rozmowy rekrutacyjne. W związku z tym biuro jest nieczynne.

W związku z urlopami dziekanów, 26 lipca jest ostatnim dniem, kiedy składać można podania i inne dokumenty (np. wnioski wyjazdowe, zakupy), które formalnie muszą być rozpatrzone przez dziekanów. Kolejne – dopiero od 6 września.

Jeżeli potrzebujecie Państwo od nas jakichś dokumentów, zaświadczeń itp., prosimy o kontakt do końca lipca.

Biuro nieczynne w sierpniu

W związku z zaplanowanymi urlopami, biuro Szkoły Doktorskiej jest w sierpniu nieczynne. Nie wykonujemy żadnych zadań z wyjątkiem wcześniej zaplanowanych i ustalonych.