Szkoła Doktorska

PROM – ogłoszenie naboru na mobilności krótkoterminowe dla doktorantów

18.01.2022 - 09:51 aktualizacja 18.01.2022 - 09:51
Redakcja: Ryszard Knapek
Szkoła Doktorska otwiera nabór wniosków w programie NAWA PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej na krótkoterminowe wyjazdy doktorantów (od 5 do 30 dni). Wyjazdy mogą dotyczyć m.in. pozyskiwanie materiałów do artykułów naukowych i pracy doktorskiej, prowadzenia badań, uczestnictwo w różnych formach kształcenia i aktywny udział w konferencjach naukowych.

W programie mogą wziąć udział wszyscy doktorancki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, którzy nie brali udziału w programie od roku akademickiego 2019/2020.

Nabór odbywa się w trybie ciągłym i otwarty jest dla wszystkich doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wnioski należy składać co najmniej na 60 dni przed planowanym wyjazdem.

Więcej: ogłoszenie o naborze wniosków