Szkoła Doktorska

Zapraszamy do kolejnej edycji międzynarodowego Programu PEPP!

22.05.2023 - 10:49 aktualizacja 22.05.2023 - 10:53
Redakcja: dianapasek
Tagi: prawo, program międzynarodowy

Zapraszamy do kolejnej edycji międzynarodowego Programu PEPP!

Program PEPP jest adresowany do doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego, którzy nie uzyskali jeszcze stopnia naukowego doktora, a prowadzą badania naukowe w zakresie szeroko pojętego prawa prywatnego w kontekście europejskim.

W ramach edycji 2023/2024 Programu PEPP (Programme in European Private Law for Postgraduates), odbędą się cztery zjazdy, kolejno w: Münster, Mariborze, Cambridge oraz Walencji. Daty zjazdów a także dalsze informacje dotyczące organizacji PEPP w roku akademickim 2023/2024, znajdą Państwo w załączniku.

Odpowiedzialnym za organizację oraz kwalifikację uczestników do programu PEPP jest prof. dr hab. Ewa Rott-Pietrzyk.

W razie pytań, osoba do kontaktu:

dr Małgorzata Pohl-Michałek, malgorzata.pohl-michalek@us.edu.pl

Więcej informacji na temat PEPP na stronie: www.pepp-home.eu

Procedura aplikacyjna do Programu:

1. Zgłoszenia do udziału w edycji 2023/2024 PEPP należy nadsyłać do 10 czerwca 2023 r. na adres mejlowy: ewa.rott-pietrzyk@us.edu.pl oraz w dw malgorzata.pohl-michalek@us.edu.pl – w tytule: “Aplikacja PEPP 2023/2024”.

Należy przesłać następujące dokumenty:

1. Skan dyplomu ukończenia studiów wyższych na kierunku Prawo;
  2. Życiorys z uwzględnieniem dorobku naukowego;
  3. List motywacyjny;
  4. List polecający od Opiekuna naukowego;
  5. Dokument poświadczający znajomość języka angielskiego (certyfikat lub poświadczenie przez lektora).
  6. W razie większej liczby zgłoszeń w ramach rekrutacji, mogą zostać Państwo zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim, który jest oficjalnym językiem Programu.

Zapraszamy do składania aplikacji!

PEPPinformationSheet2023