Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Humanistyczny

Zdalne uczenie na Wydziale Humanistycznym

20.03.2020 - 12:41 aktualizacja 20.03.2020 - 12:53
Redakcja: an

Informujemy, że na stronie https://us.edu.pl/wydzial/wh/student-wh/ udostępnione zostały tymczasowe harmonogramy zajęć dla wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale Humanistycznym.

Znakomita większość zajęć będzie realizowana w najbliższym czasie w trybie zdalnym. Te nieliczne niepodświetlone w tymczasowych harmonogramach na zielono zajęcia zostaną zgodnie z Zarządzeniem nr 29/2020 Rektora UŚ „przeprowadzone w czasie odpowiednio przedłużonego semestru. W okresie takiego przedłużenia obowiązywać może zmieniony harmonogram zajęć”.

Wykładowcy od jakiegoś czasu kontaktują się ze studentami, aby przedstawiać kanały komunikacji oraz narzędzia wykorzystywane w trakcie procesu zdalnego uczenia.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu z zespołem dyrektorskim konkretnego kierunku (po kliknięciu w nazwę kierunku znajdą Państwo kafelek z danymi kontaktowymi do dyrekcji i sekretariatu kierunku (https://us.edu.pl/wydzial/wh/student-wh/).  W każdej chwili mogą także Państwo zwrócić się z pytaniami do osób pracujących w dziekanatach  kierunków, dane kontaktowe znajdą Państwo tutaj: https://us.edu.pl/wydzial/wh/dziekanat/

 

 

return to top